Eklektik 2022 (hcp 0 - 18)

Eklektik 2022

Do Eklektiku se započítavají výsledky ze všech klubových turnajů. Pro zařazení do výsledků je nutné odehrát alespoň 2 klubové turnaje.

Pro 1.-5. místo budou připraveny hodnotné ceny

Seznam turnajů započítávaných do Eklektiku 2022:

Termíny turnajů se můžou změnit dle aktuální situace.

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.ŠOUTA Zdeněk633342435243524444463
1.VODIČKA Petr653452335242524443363
1.PETRÁŠ Michal752352435242434534363
4.MATOUŠEK Štěpán452353445342424444466
4.SAKSONOVÁ Jessica541453444343534443466
6.MOKRÝ Martin444343435334435434467
6.STARIAT Jan453452535333533533467
6.DOLEŽAL Miloslav753442435343435444367
9.MATOUŠEK Petr552352445243534544468
10.MACH Vladimír453452445343435434469
10.KLAUSNER Milan452453435343534534469
12.WICHER Ladislav753452545342524544470
13.ČERNÝ Tomáš353453445343533534571
13.JANEČEK Pavel642443535344634544471
13.BERAN Pavel653453345343534544471
16.MATOUŠEK Tomáš253443445443534545473
16.DIENELT Petr352453545352534545473
16.NOVÝ Emil354363344343634544573
16.SAKSON Ladislav553453445343534644473
20.MICHEL Petr453453455353634445374
21.PAGÁČOVÁ Lucie253463446444534535375
21.FIŠER Daniel253453446343535554475
21.BROŽOVÁ Michaela453464445343543544575
24.ZETTLOVÁ Karin452362456353644643576
24.BALEK Zdeněk553453545343625554576
26.ČERMOCH Petr643453446353644644577
27.RADOSTA Jiří253463555453634534578
27.ŠTOČEK Jiří264352547353535555378
27.PLESNÍK Michal353553455344535555478
30.KOLÁŘOVÁ Kateřina253453454443636645579
30.HRUŠKA David363453456443544554579
30.BENEDIKTOVÁ Aneta353463556343635544579
33.ČÍŽ Přemysl263563456353534544680
33.SLANEC Tomáš372563546353544634580
33.STACH Jiří463454647243624546580
36.TRAN Thai Dung253552557453634554581
36.VACKE Milan264552556344635545481
36.PEŘINA Marek354353547453535654581
36.MICHALICA Jan463473446263634664481
40.KYSELA Tomáš283464535364635444582
41.MIŠKOVSKÝ Miroslav563563556353635554583
42.BATĚK Roman264573246444535556684
43.LOMOGA Ondřej254443548443635855585
43.NGUYEN THANH Cuong274462456563635644585
45.KUBEŠ Jaroslav264563455355534557686
46.ONDRUCH Jan274464456445644655487
46.TOBERMANN Božík364563557353646555487
48.MATĚJÁK Petr263653657454646654590
49.DREESSEN Gerd263664557454745686697


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (2)

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.MAŘÍK Karel jun.154453437343534544474
2.ZIKMUND Tomáš154354656354545554381
3.BENEŠ Ondřej154563455254535555682
3.VEJLUPEK ML. Pavel153564556344635545482
3.MAŘÍK Karel153453447443545575582
6.OUHRABKA Miroslav154573546444545644483
6.PLESNÍKOVÁ Barbora153463447363655663483
8.KUŽMIAK Otakar164443643363684555584
9.PÁTEK Jan154353557454664545585
10.LÖBEL Pavel174663746444445534787
11.BRILLA Rolf164454748353744753588
12.ANTONIK Mikuláš163674466363675553489
12.KOKOŠKA Miroslav155663746353545664689
14.TUREČEK Michal164563546444564676590
14.PAZDERA Jan155554456554864545590
14.HOLZER Martin153564567444644764690
17.RIEGL Ivan164664556554633855591
18.PURSCH Václav184564557555644744492
18.ZIMMEL Jaroslav174554469553735655492
18.KOPÚNOVÁ Jana152563648355656764692
18.KOVKA Jiří155463557444645585792
18.ZIKMUNDOVÁ Zdenka164553756354936555692
23.KOSTKA Petr165555667354655556493
23.MUDRA Zdeněk154654666364834855593
25.HEYDUK Josef154585446573835557594
25.SÝKORA Roman153563558484634676694
25.BOROWSKÝ Jiří154574559453655655694
25.HAVELKA Roman164763467354835765594
29.GAJDA Ivan175355555557855546595
30.ŠNAJDAR Jaroslav183664466356645575796
30.MAŘÍK Miroslav173572768453655874496
30.GAJDA Marian175564647364864646596
33.TOMÁŠ Otto173663478555836664597
34.JAROŠ Antonín163673859464736754598
35.PICH Radek1647744510555835664599
36.ZEMITANOVÁ Evženie1665747565647465746100
37.VLASÁK Zdeněk1646849775548365765105
38.FÖLDEŠ Tomáš1544855795566669466106


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BITTERMANN Martina1667665556566676
GUREGA Milan1635845757556547
KAPR Josef14356255945457555
KOPÚN František184547555556568565
MAŘÍKOVÁ Gabriela17558365675648675
NĚMEČEK Jaroslav163564443545455444
TOMAN Jan16354668484756554
ZVÁRA David165553748654664445
ČERŇANSKÝ Antonín16653864757565646
ŠROUBEK Tomáš16456355745453665



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
11.9.2022Mistrovství klubu na rány 2022 - GCSOSokolov 2018Eklektik 0 - 18 kolo: 2
10.9.2022Mistrovství klubu na rány 2022 - GCSOSokolov 2018Eklektik 0 - 18 kolo: 1
3.9.2022PRESIDENT CUPSokolov 2018Eklektik 0 - 18
28.8.2022Prosecco cupSokolov 2018Eklektik 0-18
13.8.2022O pohár starostky Dolního RychnovaSokolov 2018Eklektik 0-18
16.7.2022JUCAD OpenSokolov 2018Eklektik 0-18
18.6.2022 PERLA CUP XVSokolov 2018Eklektik 0-18



xx