Eklektik 2021 by JUCAD (hcp 0 - 18)

Eklektik 2021

Do Eklektiku se započítavají výsledky ze všech klubových turnajů. Pro zařazení do výsledků je nutné odehrát alespoň 2 klubové turnaje.

Pro 1.-5. místo budou přpraveny hodnotné ceny

Partnerem celoročního eklektiku je firma JUCAD

Seznam turnajů započítávaných do Eklektiku 2021:

Termíny turnajů se můžou změnit dle aktuální situace.

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.PLESNÍKOVÁ Barbora742442344343433443361
2.ŠOUTA Zdeněk842452335343433434362
3.SKLENIČKA Tomáš653443444343524443366
3.SAKSONOVÁ Jessica753353444243524444366
5.PAGÁČOVÁ Lucie442452446343523544367
5.ANTONIK Mikuláš653353434342434544467
5.MATOUŠEK Petr843353435343524444467
8.BEČKA Eduard652452445244434544368
9.PETRÁŠ Michal543443445243534544469
9.STARIAT Jan753443445243534543469
11.NOVÝ Emil463453444243534544370
11.VODIČKA Petr743553544343534543370
13.MOKRÝ Martin453453436243534445471
13.MATOUŠEK Štěpán442452446344534444571
13.KLAUSNER Milan543453455343544444371
13.KAPR Josef553453445343525444471
13.DOLEŽAL Miloslav853343445343634544471
18.MICHEL Petr753442445353634454472
18.BALEK Zdeněk843452445353634544472
20.SLANEC Tomáš343473455334534444473
20.MACH Vladimír743453545344534544473
22.RADOSTA Jiří462453445343645544374
23.BERAN Pavel453453547353534543475
23.FRÜHAUF Jiří453543555353534553475
25.MAŘÍK Karel263463545352635534476
25.MAŘÍK Miroslav263453537343535544476
25.VACKE Milan453553556343534535476
25.PLESNÍK Michal564453556243634543476
29.NGUYEN VAN Hiep243464445343545555477
29.FIŠER Daniel253453447353544544577
29.ČERNÝ Tomáš253452447243645734577
29.DO DINH Tuan254453446344545544477
29.PEŘINA Marek653553546343634544577
29.WICHER Ladislav663553445343535644577
29.NGUYEN THANH Cuong652553555342635545577
36.PURSCH Václav253554547253534554478
36.HONG QUANG Bui253564546444524544478
36.KOPÚN František353462457344534554578
36.KNEDLÍK Václav653452546353635654478
36.SAKSON Ladislav662563556354614635378
41.MATĚJÁK Petr263553655252545544579
41.ZVÁRA David262454445354545644579
41.ŠTOČEK Jiří554463555342535655479
44.KUBEŠ Jaroslav353654556344524654480
44.HRUŠKA David463452556353635654480
46.HOLZER Martin263553556353645445582
46.GAJDA Marian263464546354635545482
46.KOPÚNOVÁ Jana353452555354645555682
46.TRAN Thai Dung464563346354634754482
46.TOBERMANN Božík563553556344545555482
51.ČERMOCH Petr463563456454635554483
52.PICH Radek264552655354835655587
53.TOMAN Jan273552656352745585588
54.GAJDA Ivan254563568464555554489
55.WICHEROVÁ Tereza263653756474734555590
56.KOSTKA Petr264574666344645755491
57.LOUKOTA Martin253564746453863667492
58.ONDRUCH Jan273672557464855655696


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (2)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.OTÝPKA Martin153453456354544544477
2.MAŘÍK Karel jun.154553446353645543579
2.NĚMEČKOVÁ Amálie164442556353544545579
4.MAREŠ Pavel153553657352654543581
5.STANČÍKOVÁ Anna145454445354754546482
5.KORNOVÁ Renata153454447454634744582
7.PÁTEK Jan153663547453525655584
8.FEUEREISELOVÁ Ivana174543447454745636486
9.NGUYEN ANH Quan154563647254546664587
10.TRAN VIET Hung173473655355655564488
10.KRÁL Tomáš144663666344634656688
12.LINTEMER Petr163553555455656755489
12.BROŽOVÁ Michaela174563566662735753389
12.BATĚK Roman163673536563646454789
12.NĚMEČEK Jaroslav173563558454744555489
12.MOŽÍŠ Daniel152465757453564654689
17.KOMÍNEK Renné164473756455525684490
18.NEŠPOROVÁ Liana164554567543845644691
18.YAROVAYA Sofie154573876353546636591
18.HUČKO Milan163543567464745657491
18.JAROŠ Antonín165553569374734645491
22.STANČÍK Vladimír164463567454745664692
23.ŠINÁGL Petr163675657475635545493
24.LOVAS Jan154784547454757555495
25.VLASÁK Zdeněk1555103557444945746597
25.OVSÍK Jaroslav174476565454645965597
27.FEUEREISEL Richard194775447444546668498
28.KYSELA Tomáš175663668466645646599
29.KŘÍŽ Jan1736734565577386657100
30.HERMANOWSKI Cezary1554656584477556766101
31.DREESSEN Gerd1745666684647366666102
32.ŠROUBEK Tomáš1735646594757678757108


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BENEDIKTOVÁ Aneta175746663648455565
BOROWSKÝ Jiří1655668365536666
JANEČEK Pavel17366654557357557
MIHAJLOVIC Slobodan1557666659669656
SCHREHARDT Oswald17478753649477654
STEHLÍK Stanislav173464779545656646
ČERŇANSKÝ Antonín174667554857376584



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
26.9.202114. ročník charitativního golfového turnaje Sokolov 2018Eklektik 0 - 18
19.9.2021Mistrovství klubu na rány 2021 - GCSO Sokolov 2018Eklektik 0 - 18 kolo: 2
18.9.2021Mistrovství klubu na rány 2021 - GCSO Sokolov 2018Eklektik 0 - 18 kolo: 1
4.9.2021PRESIDENT CUP Sokolov 2018Eklektik 0 - 18
7.8.2021O pohár starostky Dolního Rychnova Sokolov 2018Eklektik 0-18
18.7.2021Prosecco cup - www.prosekárna.czSokolov 2018Eklektik 0-18
3.7.2021JUCAD Open Sokolov 2018Eklektik 0-18
26.6.2021 PERLA CUP XIVSokolov 2018Eklektik 0-18



xx