Eklektik 2020 by JUCAD (hcp 18,1 - 54)

Eklektik 2020

Do Eklektiku se započítavají výsledky ze všech klubových turnajů. Pro zařazení do výsledků je nutné odehrát alespoň 2 klubové turnaje.

Pro 1.-5. místo budou přpraveny hodnotné ceny

Partnerem celoročního eklektiku je firma JUCAD

Seznam turnajů započítávaných do Eklektiku 2020:

Termíny turnajů se můžou změnit dle aktuální situace.

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.STACH Jiří852454446343534544473
2.ŠŤÁSTKA Pavel753463547343535554579
3.ROKOSOVÁ Lenka663553545344535555580
4.NGUYEN THANH Cuong563553546453635644481
4.BOUČKOVÁ Kamila853453556353635655481
6.LOMOGA Ondřej373653456453545544482
6.LUKÁČ Lubomír563453556354635564482
6.SÝKORA Roman562564557343625654482
9.KLAUSNER Milan563543456353635655683
10.FILIP Miroslav274643457453535545584
10.SOJKA Vladimír663563456353546654584
10.KONEČNÁ Blanka863563456453635655484
13.ŠPLÍCHAL Vít454553566343855544585
13.SOMMERSCHUHOVÁ Věra563562556354645654585
13.KONEČNÝ Pavel872553557353645654585
16.DVOŘÁK Zdeněk473464554354735655586
17.CHVOSTEK Tomáš254683546463534546687
17.FREUND Pavel464564556353635655587
17.ANČINCOVÁ Dana563563657453635655487
20.HOŠEK Jiří264562556453745556588
20.BRDLÍKOVÁ Hana373563566464645654388
20.DANG Quang Duy364653657454654644488
20.LUKÁČOVÁ Jaroslava453553656454735745688
20.ZAHRÁDKA Petr463563556354635665688
20.PHAN Thi Thuan563664556344744654688
20.DOLEŽALOVÁ Zuzana863553557363745655588
27.LHOTÁK Richard263663546364745655589
27.RADOSTA Jan254483657554644553689
27.HAMPL Pavel363463556464735764589
27.GARGEL Jan373562656453744646689
31.NGUYEN Van Quang265564556463645645590
32.DOHNAL František563573557453545766591
33.TRAN Thai Dung274563658554746644392
33.ŠORM Stanislav264553568454655645692
33.LE Duc toan364464677354745655492
36.THÁMOVÁ Eva263663558363655655793
37.SOJKOVÁ Světlana473663568454646655594
37.KULHANOVÁ Krista773663657364636656694
39.FUČIKOVSKÝ Eduard373573657464636755695
39.HAMPLOVÁ Markéta474573567464736754595
41.HORÁKOVÁ Jiřina373674567364646665596
42.HLAVSA Jaroslav274673656354745666797
42.VANÍKOVÁ Jana275664556474727754697
42.BRDLÍK Jiří365673666474735656597
45.MATĚJÁKOVÁ Kateřina264564568564834874598
46.WAGNER Richard274574668463646764699
47.HUSNÍKOVÁ Kateřina2636745684647657656101
47.KNĚŽICKÝ Tomáš2747646584638476565101
49.PAVEL Jiří2744646674547667577102
49.ŠTURMA Ladislav3736746574748467665102
49.HORÁK Jaroslav3745646694665468655102
52.KLIMEŠ Jiří27546366766511458556105
52.KÁDĚ Vladimír28477556646410557646105
52.LUKÁŠ Josef3745847684647468566105
55.DĚDEČEK Karol37457455104647477776106
56.RADOSTA Jiří3646846684649567666107
57.SANNA Raimondo3736736685748668757109


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (2)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.PŘIBYL Petr163563546564835565590
2.GROSS Miroslav175463558556665443491
3.NGUYEN DINH Thuan165573566354665654693
4.KURČENKOVÁ Maria163473568455736665796
5.ŠULDA Ladislav173563558374856645797
5.DVOŘÁK Karel184573646464546676697
7.HERINK Jaroslav155464557555669754699
7.MICHALICA Jan164554658466844756699
7.RIEGL Kamil164476465466845856599
10.HOUDA Vladislav1846645674638467565100
11.SKRUŽNÝ Miloslav1648554574665659475101
12.KORN Jiří1557837574549366864102
12.ŠNEJDAR Luboš1755745484678546665102
14.MICKA Miloš1746945595638467655104
14.MAŘÍKOVÁ Pavlína16367385104747467755104
16.DVOŘÁK Patrik1756645473958696645105
16.BRANŽOVSKÝ Jakub1747768564946466646105
18.HÜBL Petr1645835985676566575106
18.MOKRÝ František1845646673576686667106
18.ŠIHOVEC Martin17367475114647477557106
21.RUDOLFOVÁ Lenka1735837774649586756107
21.TOMAN Jan1646665575756467679107
23.ERNI Peter1846646695859577666113
23.GULYK Mariia1756735687757569767113
25.SVOBODOVÁ Jana1838104567485105410657115
26.WICHEROVÁ Eva1958756686767468775117
27.TŘÍSKOVÁ Ludmila18487578103758597877123
28.CHOCHOLOUŠ Tomáš1847649711466107778510126
29.DLOUHÁ Ivana1944106889610510679858132
30.ROSENKRANZOVÁ Nela11271212571012574105781187149


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BENDOVÁ Miloslava174686697657686
CORRALES Gloria Herlinda1747749710576835768
DVOŘÁK Zdeněk1846106575576747
FILÍPEK Jiří sen.18559774656657577
FIŠEROVÁ Yvetta1846488776475678
GAJDA Maxim148836649394778
HARASTEJ Jiří274675754646679686
HENCK Thomas175674768476857775
KAZAZIOVÁ Alma275784664667488766
MAREŠ Tomáš1945946575549556
MIHAJLOVIC Slobodan155584667464555545
MIKEŠ Jan1101185861157411510101089
NOVOTNÝ Zdeněk1756837585559654
POLACHOVÁ Štěpánka174766574657456655
PŘIBYLOVÁ Vlasta156857876765791087
RADOSTA JUNIOR Jiří16861055674104687755
SVOBODA František174664667653867656
SÁGNER Milan16366565746487657
VALEŠ Michal111776661066394107678
VOLEJNÍČKOVÁ Helena184567874747589677
ŠEBÁK Pavel177456574666
ŠILHAN Karel174673767466947665
ŠILHANOVÁ Alena184784664857568766
ŠVARC Jiří185864578364736556



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
20.9.2020Mistrovství klubu na rány 2020 - GCSO Sokolov 2018Eklektik 18,1 - 54 kolo: 2
19.9.2020Mistrovství klubu na rány 2020 - GCSO Sokolov 2018Eklektik 18,1 - 54 kolo: 1
23.8.2020PRESIDENT CUP Sokolov 2018Eklektik 18,1 - 54
1.8.202010. ročník SOKOLOVSKÁ "18ka" Sokolov 2018Eklektik 18,1 - 54
18.7.2020JUCAD Open Sokolov 2018Eklektik 18,1-54
5.7.2020O pohár starostky Dolního Rychnova - klubový turnajSokolov 2018Eklektik 18,1-54
20.6.2020GolfoveVoziky.cz - Sokolov CupSokolov 2018Eklektik 18,1-54
31.5.2020 PERLA CUP XIIISokolov 2018Eklektik 18,1-54



xx