Eklektik 2020 by JUCAD (hcp 0 - 18)

Eklektik 2020

Do Eklektiku se započítavají výsledky ze všech klubových turnajů. Pro zařazení do výsledků je nutné odehrát alespoň 2 klubové turnaje.

Pro 1.-5. místo budou přpraveny hodnotné ceny

Partnerem celoročního eklektiku je firma JUCAD

Seznam turnajů započítávaných do Eklektiku 2020:

Termíny turnajů se můžou změnit dle aktuální situace.

jamky
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.SKLENIČKA Tomáš353442544243534443467
2.MATOUŠEK Štěpán343353345343543534468
2.ŠOUTA Zdeněk353453434343534443468
4.ANTONIK Mikuláš253452455243544545372
5.PLESNÍKOVÁ Barbora253453446344434544473
5.DOLEŽAL Miloslav343452545343634554473
5.SAKSONOVÁ Jessica353463444353535544373
8.RADOSTA Jiří253463445453524644475
8.BERAN Pavel353452445352644554575
8.HAMPL Petr342563446354634544375
11.ZVÁRA David253544445354534554476
11.STARIAT Jan253463445344535554476
11.MATOUŠEK Petr353453455443634544576
14.MAŘÍK Miroslav363542545444534664377
15.FIŠER Daniel253453645354536543578
15.MAŘÍK Karel254453457444534544478
15.WEBER Martin253453445453644654478
15.ŠTOČEK Jiří363563445353534555478
15.NOVÝ Emil353454645443535544578
15.PEŘINA Marek363453446343645554478
21.KOPÚN František253462546353535655479
21.MAŘÍK Karel jun.253552555454634644479
21.SLANEC Tomáš253563546344634644479
21.MACH Vladimír264543645453634445479
21.PETRÁŠ Michal264463546243634654479
26.MICHEL Petr263553455353535555580
26.KAPR Josef363552556353634455580
26.VODIČKA Petr354453556363634545480
29.BEČKA Eduard253363546453744545581
29.PLESNÍK Michal353453557353634654581
31.KNEDLÍK Václav254564546344534655482
31.TOBERMANN Božík353563456353635664482
33.WICHER Ladislav264662546353735555484
33.GAJDA Marian264563655264635554484
33.HRUŠKA David374564447354634653484
36.MAŘÍKOVÁ Gabriela364573557354634554485
37.KUBEŠ Jaroslav263463456455534765586
38.KOPÚNOVÁ Jana274552557553645644587
38.MIŠKOVSKÝ Miroslav373463557343635566687
38.PACHTA Aleš354473656453745545587
41.GAJDA Ivan263563456455635674588
41.TOMAN Jan263563557455645655388
43.ČERMOCH Petr263653658354635755590
44.CHVOSTEK Tomáš264563557464655645591
45.ONDRUCH Jan273574669253745654593
46.HORYNA Roman276574557454654953495


hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (2)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.BATĚK Roman164443556354647645485
1.SEKULA Karel163454647344745545585
3.MENSATOR Lukáš164553646554743455586
3.SOMMER Tadeáš154473645546646454486
5.BENEDIKTOVÁ Aneta165453466454735664487
6.VACKE Milan164563566464734555488
7.KRÁL Tomáš164673458354645544689
8.JUKL Jan153563549364665545690
9.MARTÍNEK Petr165573556356535746591
9.PURSCH Václav163853646554655554691
9.KŠÍR David154494458453744944491
12.MATĚJÁK Petr153664556553756555692
12.CSISZÁR Tomáš154455546654865655492
14.ŠEVČÍK Tomáš164465557544644757593
15.BUDÍN Jaroslav175563565464745675595
15.KRCHNÍK Jan164473777553844555695
17.JÍLEK Tomáš153764658464836845597
18.MILSKÝ Jiří1644555611464836584599
18.ŠTĚRBA Ondřej165694548475465647499
18.LINTEMER Petr164494747564836656599
21.FISCHEROVÁ Lenka1737755674547466656100


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BALEK Zdeněk184563774536356555
BENDA Jiří155575658455636774
BOROWSKÝ Jiří154554655558467545
DVOŘÁKOVÁ Kateřina162563557547466655
FARÁR Pavel1458444645664545
KOSTKA Petr165665553857356564
KUBERNAT Josef14673668378468576
LUKÁČOVÁ Jaroslava174764654548458557
RAISL Matěj153364646365855656



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
5.7.2020O pohár starostky Dolního Rychnova - klubový turnajSokolov 2018Eklektik 0-18
20.6.2020GolfoveVoziky.cz - Sokolov CupSokolov 2018Eklektik 0-18
31.5.2020 PERLA CUP XIIISokolov 2018Eklektik 0-18



xx